28 października, 2019 przez admin

Konferencja Turkusowe nieporozumienia – wideorelacja i prezentacja

"Turkusowa organizacja" to wyrażenie wyjątkowo często stosowane w ostatnich latach. Prawie każdy o nich słyszał, prawie nikt ich nie doświadczył. Do turkusu kwalifikowane są najprzeróżniejsze formy mniej lub bardziej oświeconej hierarchii, zarządzania partycypacyjnego, ludzkiego traktowania ludzi w firmie. Często są one bardzo szlachetne. Nierzadko pozostają myśleniem życzeniowym i plastrem na ego tych, którzy lubią o sobie mówić „ludzki pan”, rozdając vouchery do fitness klubu.

Podczas wydarzenia Turkusowe nieporozumienia, które miało miejsce 24.10.2019 r., odczarowaliśmy termin "turkusowy" i opowiedzieliśmy jaki jest naprawdę.

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z całego wydarzenia oraz pobrania prezentacji.

W programie:

  1. Prezentacja „Teoria Turkusowych Organizacji” – Paweł Kaczmarczyk (CEO i Spiritus Movens Sukcesów i Zadowolenia Klienta w NOW-a, wykładowca w ALK)
  2. Opowieść o wdrażaniu Turkusowej Organizacji - Jarosław Guc (Dyrektor ds Serca i Szczęścia, Naczelny Myśliciel w NOW-a)
  3. Panel dyskusyjny: przedstawiciel ALK, Marcin Ochnik, Prezes Zarządu Ochnik S.A. oraz Jarosław Guc (Dyrektor ds Serca i Szczęścia, Naczelny Myśliciel w NOW-a)
  4. Dyskusja z uczestnikami

Pobierz prezentację.