17 września, 2018 przez radekg

Michał Chodkowski

Michał Chodkowski jest adwokatem.  Jest wspólnikiem w kancelarii Łaszczuk i Wspólnicy, gdzie kieruje praktyką prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Od 2006 r. doradza polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom między innymi w zakresie prawnych aspektów zarządzania zasobami ludzkimi oraz doboru form zatrudnienia, w tym zatrudnienia członków zarządów spółek.
W 2015 r. i 2016 r. był rekomendowany w dziedzinie zatrudnienia i prawa pracy przez międzynarodowe wydawnictwo Expert Guides Rising Stars.
Jest wykładowcą na Uczelni Łazarskiego oraz prowadzi szkolenia dla przedsiębiorców z zakresu prawa pracy. Członek Rady Dyrektorów Personalnych Konfederacji Lewiatan, Administrator Kodeksu  Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej oraz członek zarządu – sekretarz PSHR.