17 września, 2018 przez radekg

Marzena Więckowska

Marzena Więckowska – menedżer HR z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych organizacjach. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w branży finansowej w Kredyt Banku i Warcie a następnie w BZWBK (obecnie Santander Bank Polska). Przez wiele lat była HR Business Partnerem wspierającym kadrę zarządzającą w realizacji działań związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Wdrażała i nadal uczestniczący w szerokim spektrum projektów w obszarze HR (rekrutacja i zatrudnienie, wartościowanie i wycena stanowisk, ocena pracownicza i zarządzanie wynikami, rozwój i zarządzanie talentami, badania opinii pracowniczych, zarządzania zmianami organizacyjnymi i kulturowymi). Obecnie pracuje w Strabag Sp. z o.o. - jako HR Menedżer odpowiedzialny za zarządzanie zasobami ludzkimi. Jest członkiem zarządu Polskiego Stowarzyszenia HR, gdzie pełni funkcję sekretarza PSHR.