17 września, 2018 przez radekg

Stanisław Wojnicki

Stanisław Wojnicki prowadzi firmę doradczą SW Mentoring (www.swmentoring.pl) działającą w obszarze zarządzania kadrami i organizacją. Posiada 25 lat doświadczenia menedżerskiego w firmach FMCG i w sektorze finansowym. Obecnie pracuje jako Interim Manager w obszarze HR.Realizował duże projekty interimowe i consultingowe m.in. dla firm: Henkel Polska, Platforma NC+, Allianz Polska, Centrum Usług Wspólnych O-I (Poznań) oraz Artech (Prudnik).Wcześniej był m.in. dyrektorem zarządzającym HR w grupie KBC Polska, dyrektorem regionalnym HR (9 krajów) w Citigroup oraz dyrektorem zarządzającym HR Citibanku Handlowego.
Autor książki „ Różne pokolenia, jedna organizacja”, omawiającej różne aspekty zarządzania współpracą pokoleń w firmie. Jest członkiem zarządu Polskiego Stowarzyszenia HR oraz członkiem zarządu Stowarzyszenia Interim Managers.